o LaJolla

 

 

 

 

Od 2008 roku moją pasją jest tworzenie unikatowej, autorskiej, ręcznie robionej biżuterii. Na początku było to tworzenie czegoś pięknego i użytecznego dosłownie z niczego, gdzie w zasadzie nie było 2 identycznych bransoletek, naszyjników czy pary kolczyków. Tego trzymam się też dzisiaj mimo, że skala znacznie wzrosła. Każda sztuka biżuterii jest unikatowa oraz wykonywana z taka sama pasja ja za dawnych lat. Dziś moja biżuteria tworzona jest z wysokiej jakości ręcznie robionej oraz malowanej ceramiki, (co sprawia ze elementy biżuterii niby są jednakowe ale jednak różnią się delikatnymi szczegółami przez ręczne wykonanie) , szkła oraz metalu i skóry. Do tej pory tworzenie biżuterii było moim hobby, wykonywałam ja w wolnych chwilach , czasem nawet z długimi przerwami, lecz zawsze do niej powracałam na krótsza bądź dłuższą chwilę, od kilku miesięcy moja pasja nabrała tępa i postanowiłam stworzyć właśnie to wyjątkowe miejsce którym jest LaJolla, miejsce gdzie każda z nas znajdzie cos dla siebie, oraz gdzie moja pasja będzie mogła ujrzeć światło dzienne, a co najważniejsze mogła sprawiać przyjemność innym, w myśl mojego motta „Moja pasja tworzenie- Twoja przyjemność noszenia” Inspiracja do tworzenia biżuterii są najnowsze panujące trendy, jak i elegancka klasyka, tak Aby każda kobieta znalazła cos odpowiedniego do swojej codziennej stylizacji, są nią również najskrytsze marzenia z dzieciństwa, co sprawia, że biżuteria staje się indywidualna oraz wyjątkowa.

Moją twórczość można także obserwować na:

https://www.facebook.com/LaJolla.eu?ref=hl

http://www.pinterest.com/lajolla_lajolla/

http://instagram.com/lajollabizuteria

Obecnie trwają prace nad poszerzeniem kolekcji o nowe wzory a także nowe materiały, które sprawią, że biżuteria będzie coraz ciekawsza.

 

 

LaJolla to marka , która dostarcza swoim klientką oryginalną, unikatową biżuterię, która doskonale sprawdza się w stylizacji bizneswomen,
blogerki modowej oraz każdej indywidualistki ciekawej świata.

Nowoczesna kobieta – to kobieta LaJolla

 

 


laJolla w sieci

facebook
instagram
pinterest